Provinciale kampioenschappen Resultaten 2017-2018

Hieronder volgen de resultaten van de provinciale kampioenschappen van 6 en 7 januari 2018. Bedankt iedereen voor het deelnemen!

Jeugd - 6 januari 2018

Dubbel gemengd

Benjamins
  1. D'Hertefelt Ryan / Aelst Ella (NG/NG) (Sokah/Salamander)
Preminiemen
  1. Campers Jelle / Guedon Lies (E0/NG) (Merksplas)
  2. Lutsenko Vitja / Leysens Lotte (E4/NG) (Sokah/Geelse)
  3. Gevers Per / Gyles Melissa (E0/NG) (Gierle/Rijkevorsel)
  4. De Winter Siebe / Lewyckyj Lessia (D6/NG) (Berlaar/Orka)
Miniemen
  1. Daneels Emiel / Belmans Maithe (C4/D2) (Gierle/Geelse)
  2. Moens Lander / Segbers Elinn (D4/D6) (Nodo/Salamander)
  3. Smeyers Stan / Lewyckyj Zoya (D6/NG) (Gierle/Orka)
  4. Aerts Matthias / Lembrechts Yenthe (D6/D6) (Zoersel)
Cadetten
  1. Van Herpe Juul / Van Dun Nele (E6/D6) (Merksplas)
  2. Legon Axl / Coesemans Sarah (NG/D6) (Nodo)
Junioren
  1. Mortier Arno / Coesemans Emma (D4/D4) (Nodo)
  2. Coesemans Wouter / Horsten Charlotte (E2/D6) (Nodo/Merksplas)
  3. Vermeeren Tom / Peers Emily (NG/D6) (Turnhout/Virtus)
-21
  1. Beyens Michiel / Bellens Lisa (E0/D4) (Geelse)

Dubbel

Preminiemen meisjes
  1. Gyles Melissa / Lewyckyj Lessia (NG/NG) (Rijkevorsel/Orka)
  2. Guedon Lies / Leysens Lotte (NG/NG) (Merksplas/Geelse)
  3. Mermans Inthe / Aelst Ella (NG/NG) (Gierle/Salamander)
Preminiemen jongens
  1. De Winter Siebe / Gevers Per (D6/E0) (Berlaar/Gierle)
  2. Campers Jelle / Lutsenko Vitja (E0/E4) (Merksplas/Sokah)
  3. Bruyninckx Lou / Geivers Thibault (E6/NG) (Orka/Zoersel)
  4. Adriaenssen Klaas / Wouters Vince (E6/E6) (Merksplas/Rijkevorsel)
Miniemen meisjes
  1. Belmans Maithe / Segbers Elinn (D2/D6) (Geelse/Salamander)
  2. Lembrechts Yenthe / Wouters Lotte (D6/NG) (Zoersel)
  3. Jacobs Carlijn / Boogers Lauren (D6/NG) (Merksplas/Turnhout)
Miniemen jongens
  1. Daneels Emiel / Smeyers Stan (C4/D6) (Gierle)
  2. Moens Lander / Aerts Matthias (D4/D6) (Nodo/Zoersel)
  3. Ceusters Klaas / Van Herpe Juul (E4/E6) (Merksplas)
  4. Van Dyck Elias / Vanheule Wannes (E4/E4) (Gierle)
Cadetten jongens
  1. De Groof Brent / De Winter Ticho (C2/D2) (Berlaar)
  2. Lembrechts Jochem / Wouters Jitse (C4/D6) (Zoersel)
  3. Van Tiggelen Thomas / Kothari Rushil (D6/E0) (Antonius/Sokah)
  4. Flebus Cedric / Flebus Alec (E4/NG) (Orka)
Junioren meisjes
  1. Devos Isabel / Laenen Fran (B6/B6) (Berlaar/Zoersel)
  2. Coesemans Emma / Peers Emily (D4/D6) (Nodo/Virtus)
  3. Horsten Charlotte / Van Dun Nele (D6/D6) (Merksplas)
Junioren jongens
  1. Moens Jordi / Mortier Arno (C0/D4) (Nodo)
  2. Van Baekel Joost / Janssen Robbe (D0/D0) (Retie/Gierle)
  3. Lesuisse Matthias / Heirman Jonathan (D4/E0) (Ekerse)
  4. Struyfs Jochem / Thys Brent (D2/E4) (Geelse)
-21 jongens
  1. Peeters Victor / De Vleeschouwer Thomas (C2/C4) (Rupel)
  2. Hens Maarten / Seuntjens Daan (C6/D4) (Turnhout)

Enkel

Benjamins jongens
  1. D'Hertefelt Ryan (NG - Sokah)
  2. Smeyers Neel (NG - Gierle)
  3. Gevers Dag (NG - Gierle)
  4. Bruyndonck Vic (NG - Turnhout)
Preminiemen meisjes
  1. Lewyckyj Lessia (NG - Orka)
  2. Mermans Inthe (NG - Gierle)
  3. Guedon Lies (NG - Merksplas)
  4. Gyles Melissa (NG - Rijkevorsel)
Preminiemen jongens
  1. De Winter Siebe (D6 - Berlaar)
  2. Campers Jelle (E0 - Merksplas)
  3. Lutsenko Vitja (E4 - Sokah)
  4. Gevers Per (E0 - Gierle)
Miniemen meisjes
  1. Belmans Maithe (D2 - Geelse)
  2. Jacobs Carlijn (E6 - Merksplas)
  3. Boogers Lauren (NG - Turnhout)
  4. Lembrechts Yenthe (D6 - Zoersel)
Miniemen jongens
  1. Daneels Emiel (C4 - Gierle)
  2. Moens Lander (D4 - Nodo)
  3. Aerts Matthias (D6 - Zoersel)
  4. Smeyers Stan (D6 - Gierle)
Cadetten meisjes
  1. Peers Emily (D6 - Virtus)
  2. Van Dun Nele (D6 - Merksplas)
  3. Belmans Nomi (D6 - Geelse)
Cadetten jongens
  1. Lembrechts Jochem (C4 - Zoersel)
  2. De Winter Ticho (D2 - Berlaar)
  3. Wouters Jitse (C6 - Zoersel)
  4. De Groof Brent (C2 - Berlaar)
Junioren meisjes
  1. Devos Isabel (B6 - Berlaar)
  2. Laenen Fran (B6 - Zoersel)
  3. Luyten Laura (D4 - Berlaar)
  4. Coesemans Emma (D4 - Nodo)
Junioren jongens
  1. Kosolosky Olav (B0 - Sokah)
  2. Glass Sacha (C0 - Sokah)
  3. Moens Jordi (C0 - Nodo)
  4. Janssens Etienne (C0 - Sokah)
-21 jongens
  1. De Vleeschouwer Thomas (C4 - Rupel)
  2. Peeters Victor (C2 - Rupel)
  3. De Cuyper Niels (D4 - Retie)
  4. Hens Maarten (C6 - Turnhout)

Seniors - 7 januari 2018

Dubbel gemengd

NG
  1. Cuynen Roman / Boogers Lauren (Turnhout)
  2. Van Den Bosch Thomas / Driesen Wendy (Borsbeek/Ekerse)
  3. De Boeck BArt / Kellaert Sophie (Salamander)
D
  1. Britting Stanny / Ots Sylvie (D0/D0) (Berlaar)
  2. Versteden Carl / Fromont Paule (D0/D4) (Schoten/Lille)
  3. Mortier Arno / Coesemans Emma (D4/D4) (Nodo)
  4. De Winter Ticho / Geentjens Jantine (D2/D2) (Berlaar/Virtus)
C
  1. Plateus Tim / Slodowska Magdalena (C0/C2) (Salamander)
  2. Devolder Bryan / Crauwels Lynn (C2/C2) (Schoten/Henricus)
B
  1. Bickx Werner / Laenen Fran (B6/B6) (Zoersel)

Dubbel heren

NG
  1. Meulders Guido / Cuynen Roman (Turnhout)
  2. legon Axl / Coesemans Jan (Nodo)
E
  1. Gevers Per / Boogers Wilfried (E0/E0) (Gierle/Turnhout)
  2. Boonen Stef / Willemsen Jonas (E0/E2) (Turnhout)
  3. Wens Jarne / Geluykens Wout (E2/E2) (Zoersel)
  4. Aerenhouts Jan / Maes Jordi (E0/E0) (Hove)
D
  1. Van Bergen Kristof / Daneels Rowan (D0/D2) (Borsbeek/Rupel)
  2. Moens Lander / Mortier Arno (D4/D4) (Nodo)
  3. Staes Jan / Seuntjens Daan (D4/D4) (Turnhout)
  4. Lesuisse Matthias / Heirman Jonathan (D4/E0) (Ekerse)
C
  1. Van Oostveldt Sven / Netten Bodhi (C0/C2) (Gierle)
  2. Rotthier Korneel / Verbeeck Maarten (C0/C0) (Gierle)
  3. Beeckaert Ive / Janssens Etienne (C0/C0) (Ekerse/Sokah)
  4. Jacobs Koen / Veestraeten Jody (C0/C0) (Merksplas)
B
  1. Mertens Luk / Rivera Lafargue Elijah (B2/B6) (Sokah)
  2. Van den Sanden Benjamin / Sterkens Jordy (B4/B6) (Nodo)

Dubbel dames

NG
  1. Bastiaensen Annick / Driesen Wendy (Ekerse)
D
  1. Coesemans Emma / Peers Emily (D4/D6) (Nodo/Virtus)
  2. Ots Sylvie / Geentjens Jantine (D0/D0) (Berlaar/Virtus)
C
  1. Crauwels Lynn / Slodowska Magdalena (C2/C2) (Henricus/Salamander)
B
  1. Devos Isabel / Laenen Fran (B6/B6) (Berlaar/Zoersel)

Enkel heren

NG
  1. Timmermans Luc (Poppel)
  2. Cuynen Roman (Turnhout)
  3. De Boeck Bart (Salamander)
E
  1. Gevers Per (E0 - Gierle)
  2. Boogers Wilfried (E0 - Turnhout)
  3. Heirman Jonathan (E0 - Ekerse)
  4. Maes Jordi (E0 - Hove)
D
  1. Van Ostaeyen Philip (D0 - Berlaar)
  2. Van Reeth Bert (D2 - Salamander)
  3. Janssen Robbe (D0 - Gierle)
  4. Versteden Carl (D0 - Schoten)
C
  1. Aerenhouts Tom (C0 - Geelse)
  2. Swaenen Lense (C0 - Minderhout)
  3. Plateus Tim (C0 - Salamander)
  4. Janssens Etienne (C0 - Sokah)
B
  1. Mertens Luc (B2 - Sokah)
  2. Van den Sanden Benjamin (B4 - Nodo)
  3. Rivera Lafargue Elijah (B6 - Sokah)
  4. Boogers Kris (B6 - Turnhout)

Enkel dames

NG
  1. Boogers Lauren (Turnhout)
  2. Bastiaensen Annick (Ekerse)
  3. Kellaert Sophie (Salamander)
  4. Driesen Wendy (Ekerse)
D
  1. Coesemans Emma (D4 - Nodo)
  2. Luyten Laura (D4 - Berlaar)
  3. Ots Sylvie (D0 - Berlaar)
  4. Lembrechts Yenthe (D6 - Zoersel)
C
  1. Crauwels Lynn (C2 - Henricus)
  2. Slodowska Magdalena (C2 - Salamander)
  3. Dolfeyn Veerle (C6 - Berlaar)
B
  1. Laenen Fran (B6 - Zoersel)
  2. Devos Isabel (B6 - Berlaar)